loading

Firma JASZPOL to jedna z największych prężnie rozwijających się firm motoryzacyjnych na rynku łódzkim. Od ponad 30 lat nieustannie się rozwijamy jako Autoryzowany dealer marek Renault i Dacia, w tym roku poszerzyliśmy swoją ofertę o markę Opel.

Otrzymaliśmy wiele branżowych nagród, m.in. Złoty Klucz Jakości czy wielokrotnie tytuł Najlepszego Salonu w Polsce wg tygodnika Auto Świat za najlepszą Jakość Obsługi Klienta. Prezes Zarządu Krzysztof Jaroszewicz został uhonorowany tytułem „Menedżer Roku Regionu Łódzkiego”, a Firmę nagrodzono  prestiżowym tytułem „Przedsiębiorca Roku”.

Najwyższa jakość obsługi Klienta jest priorytetem we wszelkich działaniach Firmy.
Każdy klient, który odwiedza salon uzyskuje profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego dla siebie samochodu marki Opel. Nasi wykwalifikowani doradcy ds. kredytów i ubezpieczeń pomogą w wyborze najbardziej korzystnej oferty, dzięki której sfinalizujesz zakup swojego wymarzonego Opla.
Oddając samochód do naszego serwisu Opel Jaszpol mogą być Państwo pewni, że zajmie się nim wykwalifikowany zespół. Dysponujemy profesjonalnie wyposażonym zapleczem technicznym, dającym możliwość pełnego zakresu świadczonych usług. Posiadamy 10 stanowisk mechanicznych, w tym stanowisko diagnostyczne oraz stanowisko do napraw elektrycznych.
Możecie mieć Państwo pewność, że Wasz samochód jest w dobrych rękach. Posiadamy certyfikowany serwis blacharsko-lakierniczy, który gwarantuje profesjonalną obsługę samochód wszystkich marek.

Od ponad 30 lat, jako Jaszpol spełniamy Państwa oczekiwania na najwyższym możliwym poziomie.
Każdego roku nasi pracownicy przechodzą specjalistyczne szkolenia w celu utrzymania najwyższej jakości obsługi.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, wspieramy lokalne fundacje, inicjatywy społeczne i artystyczne, dbamy o zrównoważony rozwój,  uwzględniając wpływ na środowisko, a w dobie pandemii szczególnie zwracamy uwagę na zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników i Klientów.

- Budowanie relacji z Klientem to także pomoc tym, którzy potrzebują naszego wsparcia w innej postaci. Od zawsze byliśmy wrażliwi na potrzeby innych i dlatego wspieramy działania, których celem jest bezpośrednia pomoc ludziom potrzebującym lub poprzez organizacje do tego powołane. Pomagamy lokalnie, bo znamy te instytucje i mamy pewność, że pieniądze z naszej pomocy wykorzystają w 100 procentach na swoje potrzeby. Pomagamy także studentom Politechniki Łódzkiej budującym bolida zasilanego energią słoneczną – mówi Krzysztof Jaroszewicz Prezes Zarządu firmy Jaszpol.

Serdecznie zapraszamy do nowego autoryzowanego salonu i serwisu marki OPEL, który znajduje się w Łodzi przy ul. Szparagowej 4.

W naszej firmie wszystkie motoryzacyjne potrzeby każdy Klient załatwi pod jednym dachem.
Oferujemy:

  • sprzedaż samochodów nowych marki Opel,
  • sprzedaż samochodów używanych,
  • kredyty, leasingi, ubezpieczenia samochodów i mienia,
  • pomoc przy dopasowaniu i wyborze oferty finansowania pojazdów nowych i używanych,
  • autoryzowany serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • sprzedaż detaliczna części i akcesoriów samochodowych,
  • serwis blacharsko-lakierniczy samochodów wszystkich marek.

Jaszpol Sp.j.
Łódź ul. Szparagowa 4
Tel. 42 207 07 77
www.jaszpol.pl

Opel Jaszpol to bezpieczeństwo, wiedza i doświadczenie od ponad 30 lat.

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry